menu close menu

Vestuvių planavimas

 

Vestuvių planavimas
Artėja svarbiausia Jūsų gyvenimo šventė, kurioje laukia daugybė įvairių smulkmenų ir, kitąsyk atrodo, nereikšmingų detalių. Pradedant nuo svečių sąrašo sudarymo ar šventės vietos parinkimo iki kvietimų stilistikos ir visos dienos programos, planuojant vestuves Jūsų laukia tikri iššūkiai. Tačiau ar norite užsikrauti šiais rūpesčiais ir visą savo laiką skirti vien tik šios šventės rengimui? Atiduokite šį daug laiko reikalaujantį darbą man į rankas ir kartu su visa komanda padarysime didžią šventę, kupiną emocijos, jautrumo ir neužmirštamų akimirkų.

Vestuvių koordinavimas
Vestuvių diena kupina netikėtumų, įtampos ir savito streso. Todėl patiems jauniesiems viską sukoordinuoti, reaguoti į kylančias situacijas ir spręsti atsirandančius uždavinius, tampa tikru iššūkiu, dėl kurio jaunieji gali ir nepatirti tikrojo vestuvių džiaugsmo. Tad leiskite man pasirūpinti visomis smulkmenomis, atiduokite visus vedybų dienos rūpesčius man, o Jūs džiaukitės šia nuostabia Judviejų diena.

Vestuvių fotografai
Vestuvių fotografai įamžina Jūsų svarbiausią dieną. Kiekviena užfiksuota jautri akimirka tampa itin svarbia nuotrauka, turinčia vietą naujai susikūrusioje šeimoje. Todėl labai svarbu tinkamai pasirinkti vestuvių fotografą ir į jo rankas atiduoti šį atsakingą darbą. Mano tikslas – išsiaiškinti, kokias nuotraukas mėgstate, ko iš jų tikitės. Tik tada galiu Jums pasiūlyti tinkamiausius fotografus, patikrintus dešimtyse vestuvių.

Vestuvių filmavimas
Vestuvių priesaiką tariantis sutuoktinis – momentas, kurį norėtųsi kas kartą prisiminti. Tai vienas iš daugelio kitų vestuvių momentų, kuriuos reikia įamžinti ne tik nuotraukose, bet ir vaizdo įraše. Tinkamoje vietoje ir tinkamu laiku atsirandantis operatorius nepraleis svarbiausių momentų ir juos užfiksuos. Turiu įdirbį su keliais operatoriais, kurie mano pasitikėjimą pelnė dirbdami nepriekaištingą darbą.

Vestuvių scenarijus (Svečių užimtumo planas)
Vestuvių dieną norisi nuveikti kuo daugiau ir laiką praleisti su pačiais brangiausiais žmonėmis, kurie Jus supa aplink. Tinkamai parengta šventės programa nenuvargins jaunųjų, pralinksmins susirinkusiuosius, o svarbiausia – šventę padarys neužmirštama. Visada siekiu, kad programa išpildytų visus jaunųjų lūkesčius, o detalėms skirtas dėmesys šventę padarytų išskirtine.

Vestuvių vedėjai
Tinkamai sudėliota vakarinės dalies programa nieko verta, jeigu nėra gero ir situaciją puikiai jaučiančio vedėjo. Jis visos šventės metu turi pajusti susirinkusiųjų nuotaikas, suprasti, kas jiems patinka, ir, svarbiausia, turi jiems pakelti nuotaiką. Todėl dirbdama su daugybe vestuvių vedėjų galiu pasiūlyti tuos, kurie Jūsų šventę padarys linksmą ir kupiną artumo.

Vestuvių muzikantai, DJ
Šventės vietoje vestuviniu valsu jaunieji pradeda didžiąsias vestuvių linksmybes. Dažnai visai šventės nuotaikai diktuoja vestuvių muzikantai arba DJ‘us, kurie reaguodami į publikos nuotaikas ir poreikius, vakaro šokius gali paversti tikru siautuliu. Šioje vietoje man svarbiausia pažinti jaunuosius ir matyti, ko jie nori iš vakarinės ir naktinės šventės dalies, o jau tuomet pasiūlyti tinkamiausius muzikantus ir DJ‘us.

Vestuvių makiažas (visažistė)
Dieną, apie kurią svajojote nuo pat vaikystės, norite atrodyti nepakartojamai. Juk šios dienos nuotraukas norėsite peržiūrėti po daugelio metų, tad atrodyti nuostabiai tiesiog privalote. Profesionalus makiažas ne tik išryškins Jūsų gražiausiąją pusę, tačiau ir nekels bereikalingų rūpesčių (blizgi oda, aptrupėjęs tušas ar nubėgęs makiažas). Matydama ko nori jaunoji kartu su patyrusiomis visažistėmis paruošiame jaunajai nerūpestingai vedybų dienai.

Šukuosenos vestuvėms
Moterį šukuosena gali pakeisti bene labiausiai. Net ir pačią vedybų dieną. Tinkamai parinkta jaunosios šukuosena nepaliks abejingų šventės svečių, kurie žavėsis per visą dieną puikiai išsilaikiusia šukuosena. Mano užduotis – kiekvieną akimirką būti pasiruošusiai pataisyti išsiblaškiusią sruogą ar iš naujo į plaukus įsegti gėlę.

Salės puošimas
Išskirtinis vestuvių pobūvio salės papuošimas užtikrins šventinę nuotaiką visiems susirinkusiems. Originalios papuošimo detalės suteiks išskirtinumą visai šventei ir nustebins svečius, o nuotraukoms suteiks didžios šventės atspalvį. Besiruošdama vestuvėms ir bendraudama su būsimais jaunaisiais siekiu išsiaiškinti, kas jiems sudarytų įspūdį ir kokių neišpildytų svajonių jie turi. Tuomet belieka tik įgyvendinimas, kurio rezultatai dažnai nustebina net ir šventės vietą atvykusius jaunuosius.

Vestuvių vietos parinkimas
Vestuvių pobūvių vieta itin svarbi visos šventės detalė. Tinkama aplinka leis atsipalaiduoti ir su artimiausiais žmonėmis atšvęsti vieną įsimintiniausių dienų gyvenime. Vis dėlto, visas norimame krašte rengti vestuves pobūvių vietas žinoti yra sudėtinga, todėl sužinojusi kokie yra poreikiai, aplankau iš pirmo žvilgsnio tinkamas sodybas, o paskui su savo darytomis nuotraukomis duodu Jums pasirinkti tinkamiausią vietą.

Vestuviniai kvietimai
Pakvietimas į vestuves labai daug pasako apie rengiamą šventę. Kiekvienas įteikiamas kvietimas turi būti išskirtinis ir originalus, atspindintis asmenybes vedybas rengiančių jaunųjų, su kuriais pabendravusi pastebiu, kokias idėjas šiems kvietimams galiu jiems pasiūlyti.