menu close menu

Vestuvių planavimas

 

Pradžiai, susipažinkite su keliais principais, kuriais vadovaujuosi savo darbe:

 

1. Vestuvėse smulkmenų nebūna. Tai – vienas svarbiausių gyvenimo įvykių. Mano užduotis – sukurti įsimintiną Jūsų naujo gyvenimo pradžią.

2. Mano sąmatos nekinta. Gana dažnai organizavimo darbams įsibėgėjus vestuvių planuotojai  dėl įvairiausių priežasčių prašo papildomų lėšų. Mūsų sutarta vestuvių kaina išliks nepakitusi.

3. Dažniausiai į mane kreipiasi tos poros, kurios gavo rekomendaciją iš savo bičiulių. Taigi, kokybė yra pagrindinis mano veiklos tikslas ir ateities garantas.

4. Jums nebūtina žinoti tiksliai, ko norite. Mes tai galime išsiaiškinti drauge.

5. Kokybiškai šventei paruošti reikia laiko. Todėl pradėti pasiruošimus reikia kuo anksčiau.

 

cover1 copy

Vestuviniai kvietimai

Kvietimas – tai pirma šventės emocija, kuria jaunavedžiai pasidalina su būsimais svečiais. Tai šventės pažadas, draugystės ir artumo išraiška. Išklausiusi Jūsų požiūrį į šią šventę, galiu pasiūlyti ne vieną kvietimo idėją.

 

Vestuvių šukuosena, makiažas

Dažniau ar rečiau apie šią dieną kiekviena moteris galvoja nuo vaikystės. Būtina padaryti viską, kad nuotaka jaustųsi šventės karalienė. Nuotakos įvaizdį galima patikėti tik patikrintoms specialistėms.

 

Vestuvių scenarijus (Svečių užimtumo planas)

Vestuvės – gana intensyvi šventė. Reikia išlaikyti balansą, kad programa leistų svečiams pramogauti, ir kad susirinkę artimieji nepavargtų. Programos originalumas, tinkamas intensyvumas, tinkamumas susirinkusiai publikai – štai tik keli aspektai, kuriuos teks su Jumis aptarti, prieš apsprendžiant galutinį šventės scenarijų.

 

Vestuvių vietos parinkimas

Tai yra išskirtinio kruopštumo reikalaujanti užduotis. Kiek bus svečių, kokiam scenarijui įgyvendinti reikalinga erdvė, koks bus metų laikas, kokios nuotaikos pageidauja jaunavedžiai, ir daug kitų niuansų, į kuriuos reikia atsižvelgti. Kadangi dėkingos, gražios ir patogios vietos užsakomos iš anksto, pasiruošimus šventei reikėtų neatidėlioti.

 

Salės puošimas

Taip, ir vestuvių pokylio dekoravimas turi savo mados tendencijas. Norite sužinoti, kokias? Susitikime, papasakosiu. Tai yra viena mano mėgstamiausių užduočių – sukurti aplinką, kurioje ne tik jaunavedžiai, bet ir svečiai jaustųsi ypatingai.

 

Gėlės

Floristo darbas sudėtingas savo subtilumu. Teko ilgai ieškoti tinkamų partnerių, kuriančių nuotaiką, o ne tiesiog tiekiančių gėles.

 

Šventės koordinavimas

Šventės metu būtinas patyręs žmogus, kuris pasirūpins sklandžia įvykių eiga ir leis jaunavedžiams pajusti jų šventės pilnatvę.

 

Vestuvių fotografas

Svarbių akimirkų įamžinimas – svarbi šventės dalis. Net patyrę fotografai turi savo stilių, savitą darbo braižą. Padėsiu išsirinkti profesionalą, kuris atitiks, ar net pranoks lūkesčius.

 

Vestuvių filmavimas

Vestuvių operatorius turi glaudžiai dirbti su šventę koordinuojančiu žmogumi. Dirbui su keliais patikimais, savo amatą išmanančiais profesionalais.

 

Vestuvių vedėjai

Tinkamą linksmybių toną užduodantis ir palaikantis asmuo privalo pasižymėti išskirtinėmis asmeninėmis savybėmis. Tikrai galiu parekomenduoti tinkamą, Jūsų pasitikėjimo vertą, išskirtinę atmosferą kuriantį žmogų.

 

Vestuvių muzikantai, DJ

Visi žino, kaip šokių siautulys priklauso nuo grojamos muzikos. Pažįstate tinkamų šios srities žinovų? Aš pažįstu.

 

 

Paskambinkite neatidėliodami.  Pasitarsime, kuo galiu Jums padėti.

+370 677 92926