MAT COVERSMALETERO RENAULT-DACIA GRAND ESPACE Nuo 2002 MAT COVERSMALETERO RENAULT-DACIA GRAND ESPACE Nuo 2002 MAT COVERSMALETERO RENAULT-DACIA GRAND ESPACE Nuo 2002 MAT COVERSMALETERO RENAULT-DACIA GRAND ESPACE Nuo 2002 MAT COVERSMALETERO RENAULT-DACIA GRAND ESPACE Nuo 2002 MAT COVERSMALETERO RENAULT-DACIA GRAND ESPACE Nuo 2002

MAT COVERSMALETERO RENAULT-DACIA GRAND ESPACE Nuo 2002

€40.24
Yra sandėlyje
w1239

Žymos: car boot įdėklai, espace planetos, kosmoso erdvė, visureigis car boot linijinės, bamperis dacia duster", "dacia duster", latekso espace, automobilis dacia logan, argos car boot linijinės, car boot linijinės juoda.


 • 1.-Pagaminti iš polietileno (kilęs iš aukštos kokybės pvc) yra lankstus, saugi medžiaga, labai sunku ir ekologiškus ir aplinkai.Jis neturi kvapo, todėl ji yra labai rekomenduojama, taip pat vežti gyvūnus.

  2.-anti-purvo kraštas su 5 centimetrų aukščio visoje perimetrą, išvengti purvo apmušalai automobilio.

  3.-briaunoti anti-slip paviršių padidėjo rankena.Aukštos kokybės medžiagos, naudojamos gaminti, garantijų nepralaidumas ir atsparumo veiksnius, tokius kaip aliejai, dažai, riebalai, kuras ir kt.

  4.-Visiškai pagamintas kiekvienos transporto priemonės, ji nėra universali, todėl galime garantuoti, kad tilptų į formą savo kamieno.

  5.-Kai kurie modeliai, įkrovos darbuotojas turi blakstienos, lengvai perforuotas, kuri leidžia jums naudoti įkrovos rankena palaiko, paimti ar panašiai.Idealus bagažo skyriaus Raštas, kad apsaugoti savo automobilių.Labai lengva valyti, tiesiog taikyti slėgio vandens ar šlapio kaištiniai ir su minimalia priežiūra visada bus tai, kaip pirmąją dieną.Montavimas yra labai paprastas, švarus kilimas nuo savo kamieno ir uždėkite ant viršaus.Turite klausimų ar reikia pagalbos?Susisiekite su mumis ir mes mielai jums padėti.

  Gaminys turi būti naudojami pagal technines charakteristikas ir papildo gamintojo aprašytas, vaizdas gali skirtis nuo galutinio produkto pristatymo.

 • Atsiliepimai (0)

  Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai