SC/APC Singlemode Optinio tinklo Skirstytuvo Pluošto Cw FBT Optinė Jungtis Optinio Signalo Atsišakojimo Movos SC/APC Singlemode Optinio tinklo Skirstytuvo Pluošto Cw FBT Optinė Jungtis Optinio Signalo Atsišakojimo Movos SC/APC Singlemode Optinio tinklo Skirstytuvo Pluošto Cw FBT Optinė Jungtis Optinio Signalo Atsišakojimo Movos SC/APC Singlemode Optinio tinklo Skirstytuvo Pluošto Cw FBT Optinė Jungtis Optinio Signalo Atsišakojimo Movos SC/APC Singlemode Optinio tinklo Skirstytuvo Pluošto Cw FBT Optinė Jungtis Optinio Signalo Atsišakojimo Movos SC/APC Singlemode Optinio tinklo Skirstytuvo Pluošto Cw FBT Optinė Jungtis Optinio Signalo Atsišakojimo Movos

SC/APC Singlemode Optinio tinklo Skirstytuvo Pluošto Cw FBT Optinė Jungtis Optinio Signalo Atsišakojimo Movos

€6.24 €3.75
Yra sandėlyje
w179

Žymos: pluošto sc, fc galiuku, ftth lengvųjų frakcijų pašalinimo įrenginio, regos galiuku, galiuku, pk upc, optinio pluošto sc, linksys jungiklis, anglies balta, galiuku sc.

  • Kilmės: KN(Kilmės)
    Tipas: Kita
    Sertifikavimo: NĖRA
    Produktų Statusas: Sandėlyje
    Pakuotė: No

    Aprašymas:

    Į FBT technika gaminti SM jungtis su aukštos kokybės ir atsakomybės, kurią pasiekti aukštesnio lygio panašius produktus pasaulyje.

    Labai mažos perteklinis nuostolis labai padidina sankabomis, atsakomybės ir ilgalaikio stabilumo.priima unikalus amatų pašalinti atspindys 1X2 sankabomis, atsarginės įvesties pluošto pabaigos ir užtikrinti jos ilgalaikį stabilumą ir bent 60dB kryptingumas.

    Puikus Aplinkos Stabilumą ir Plačiai Naudojamas.

    Mažas Įterpties nuostoliai, aukščiausios kokybės.Geras kanalo į kanalą vienodumą

    Aukštą Patikimumą ir Stabilumą.Kompaktiškas aspektą.

    Techniniai duomenys:

    Prekės pavadinimas: Optinio tinklo Skirstytuvo

    Spalva: Geltona

    Įterpties nuostoliai: 3.2 (dB)

    Pastaba:

    - Ten gali būti šiek tiek klaidų dydį, rankinis matavimas.

    - Spalvos nuokrypis gali skirtis dėl skirtingų monitoriaus parametrų, prašome suprasti.

    Pakavimo sąrašas

    1 x Optinio tinklo Skirstytuvo

  • Atsiliepimai (0)

    Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai