BME680 Aplinkos Jutiklis LOJ Temperatūra, Drėgmė, Oro Slėgio Modulis BME680 Aplinkos Jutiklis LOJ Temperatūra, Drėgmė, Oro Slėgio Modulis BME680 Aplinkos Jutiklis LOJ Temperatūra, Drėgmė, Oro Slėgio Modulis BME680 Aplinkos Jutiklis LOJ Temperatūra, Drėgmė, Oro Slėgio Modulis BME680 Aplinkos Jutiklis LOJ Temperatūra, Drėgmė, Oro Slėgio Modulis BME680 Aplinkos Jutiklis LOJ Temperatūra, Drėgmė, Oro Slėgio Modulis

BME680 Aplinkos Jutiklis LOJ Temperatūra, Drėgmė, Oro Slėgio Modulis

€7.95 €6.83
Yra sandėlyje
w336

Žymos: ccs811, cc2652r, bme280, ips programuotojas usb, bme680 jutiklis, bmp180, bmp280, i2c, vertinimo komisijos stm32, bme280 jutiklis.

 • Tipas: Kita
  Kilmės: KN(Kilmės)
  Modelio Numeris: SG917800

  Savybės

  Šis breakout laive teikia patogus būdas naudoti populiarus BME680 (temperatūros, drėgmės, slėgio ir LOJ dujų jutiklio modulis).BME680 yra mažos galios jutiklis, kuris gali aptikti temperatūra, drėgmė, atmosferos slėgis ir LOJ dujų su aukšto laipsnio nuoseklumas ir tikslumas.Ji apima SPI ir I2C sąsajos, ir galite naudotis mūsų microcontrollers (pavyzdžiui, minėto sprendimo Arduino, ESP8266) ir vieną-valdybos kompiuteriai (pavyzdžiui, Aviečių Pi) skaityti išmatuotas vertes.

  Tai didelio tikslumo jutiklis gali matuoti drėgmės tikslumas ±3 proc., oro slėgio tikslumas ±1 hPa, ir temperatūros tikslumas ±1.0°C. Dėl tikslumo slėgio jutiklis gali būti naudojamas įvertinti, aukštis ±1 metras!

  Darbo principas dujų jutiklis yra pokytis, vidinės varžos, kurios yra skirtos jautrios, pakeisti lakiųjų organinių junginių (LOJ) dujų koncentracija.Nors jutiklis veikia gerai, tai neturėtų būti naudojamos dėl saugumo, ar gatavo produkto tikslais.Visoms dujų jutikliai turi būti kalibruojamas pasiekti išėjimo.

  Aprašymas:

  Šis laimėjimas PCB palengvina naudojimą BME680 jutikliai, ypač dėl solderless breadboards!

  Tvirta (1.6 mm) violetinė PCB su 6-pin antraštes pusėje (VCC, GND, SDA/SDI, SCL/SCK, TVO ir CS)

  Apima 6-pin jungtis (reikia lituoti!)

  Specifikacijos:

  Medžiaga:plastikas

  Dydis:0.4 x 0,7 x 0.2 į

  Spalva:spalvinga

  Maitinimo įtampa: 5VDC

  Pakuotė:

  1PC X BME680

  Pastabos:

  1. Dėl skirtumo tarp skirtingų monitorių, nuotrauka gali neatitikti faktinių spalva elementą.Mes užtikrintas stilius-tai tas pats, kaip parodyta paveikslėliuose.

  2. Prašome leisti šiek tiek matmens skirtumas dėl skirtingų rankinis matavimas.

 • Atsiliepimai (0)

  Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai