"Google" Disko Neribojama erdvė jūsų Asmeninio "Gmail" Neribotas Laikas Pristatymo Garantija

€2.01
Yra sandėlyje
w383

Žymos: googl drive unlimited, chromecast tv, "gmail", "google cloud neribotas, unlimit, laimingas paštas, atnaujinti "google" disko saugyklos, alavo talpykla, 30 tb neribotas "google" disko saugyklos, "gmail" paskyrą.


 • Jei negalite užsakymą, prašome pakeisti pristatymo adresą į Italiją, tada bus galima užsisakyti.Aš atsiųsime jums sąskaitą žinute

  "Google" Disko Neribojama erdvė jūsų Asmeninio "Gmail" Neribotas

  Laikas 100% Pristatymo Garantija - Originalus Produktas

  Nepamirškite siųsti savo e-pašto adresu po užsakymo pateikimo! (Pranešimų langas ar Užsakymo Pastabose)

  Ratai su Neribojama erdvė (Komanda Ratai), kuri bus pridėta prie jūsų "Gmail" arba G Suite " Paskyrą.Tai nekeičia savo "Google" paskyros bet kokiu būdu – naudoti naujausią "Google" Disko palaikomų programų– dalintis savo duomenimis su bet kuo,Tai tik vieną kartą sumokėti, (Ne kas mėnesį

  ar metinės išmokos).Jūs galite naudoti ją visą gyvenimą.Mums tik reikia jūsų elektroninio pašto pridėti ratai(BE slaptažodžio).

  Savybės

  · Neribotas "Google" Komandos Disko Saugyklos

  · Vienkartinis mokėjimas, vartojimas bent kartą gyvenime

  Bendri Klausimai

  Q:Mano duomenis ir failus saugus?

  Mūsų metodas yra valdomas robotas.Jis sukuria kitą sąskaitą kiekvieną kartą, ir ja dalijasi su jumis.mes ne sukurti diską, ir mes prieigos neturi.

  K: ar Bus šis padidėjimas mano dabartinis 15GB vietos, neribotas?

  Ne, mes pridėti naują Diską prie jūsų dabartinio "Google" disko ir šį naują diską, pridėti turės neribotą saugojimo (Tik tuo atveju, jums bus turėti prieigą prie šiame diske, ji netenka savo unikalią prieigą)

  Q: Kaip pridėti mano draugai/šeimos nariai?

  Kam tu apibrėžti "valdyti nariai" turi prieigą.Galite teikti kitus, pavyzdžiui, draugų, šeimos, ir tt, nuosavybės, redaguoti arba peržiūrėti susipažinti su savo automobiliu.

  Q: ar galiu bendrai naudoti failus ir aplankus?

  Jūs galite pateikti iki 600 žmonių, nuosavybės, kurie turi "Google" paskyras, redaguoti arba peržiūrėti prieigą prie visą diską.Be to, jūs galite suteikti prieigą prie failų-by-failo pagrindas kam nors kitam (peržiūrėti arba redaguoti prieigos) ir galite pasidalinti su nuoroda", įskaitant pasidalinti su visuomene, su arba be jų, būtina registracija.Jums negali pasidalinti visus katalogus, bet galite bendrinti failus, bet lengvai konvertuoti į aplankus į zip failus ir įkelti juos, todėl jūs galite dalytis jais "po").

  Q: ar galiu naudoti "Google" Disko API su šiuo neribojama erdvė?

  TAIP.Galite naudoti "Google" Disko API v2 arba v3. Bet kuri programa, kuri buvo išlaikyta jų

  kūrėjai 2017 m. bus dirbti.

  Q: Jei aš perkelti savo sąskaitą, pvz., ištrinti arba atidarykite kitą sąskaitą, galiu imtis duomenis ir neribotą erdvę su manimi?

  Susisiekti su manimi elektroniniu paštu, bet kuriuo metu už pagalbą plečiant savo diską į kitą sąskaitą.Procesas trunka tik kelias minutes ir pildo jūs arba save.

  K: ar mano "Google" paskyra gauti uždraustas / ištrinti?

  Jūsų "Google" paskyroje nebuvo keistas, bet kokiu būdu.Taigi, erdvė pridėta nėra gauti bet neteisėtu ar nesąžiningu būdu.Tačiau, prašome užtikrinti, įkeltas žiniasklaida yra ne neteisėtu ar apgaulės.

  K:ar mano galimybės būti prarado po kurio laiko?

  Mes naudoju sistema, 6 mėnesių ir iki šiol nebuvo jokių problemų, bet visada yra mažos rizikos.rizika-kainos santykis yra teisingas mums

  Gavusi programą jums reikia

  patvirtinkite užsakymą ir pridėti teigiamus atsiliepimus.

 • Atsiliepimai (0)

  Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai